Strona główna Kontakt

Kontakt

by Robert Wasilewski

Jeżeli jesteście na etapie szukania kredytu hipotecznego, macie jakieś pytania czy wątpliwości śmiało piszcie lub dzwońcie – jak to mówią: „kto pyta, nie błądzi”. Postaram się Wam, pomóc, wyjaśnić lub doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jeżeli szukacie kompetentnego i doświadczonego doradcy kredytowego, który sprawnie poprowadzi Waszą sprawę też możecie zadzwonić. Przez 15 lat poznałem wielu solidnych doradców kredytowych w całej Polsce i z czystym sumieniem od wielu lat polecam ich znajomym. Wam również mogę polecić.

Nie zawsze mogę odebrać telefon, ale zawsze oddzwaniam. Możecie też pisać do mnie na maila.

tel: +48 662 240 201
e-mail: robert[małpka]wasilewski.co

Ostatnio otrzymuję od Was sporo zapytań o kredyty i oferty lub pytacie o doradcę kredytowego, którego mógłbym Wam polecić w Waszych miastach. W przypadku ofert kredytowych czasami muszę o coś dopytać, żeby rzetelnie Wam odpowiedzieć. Jeżeli możecie to podawajcie proszę w mailu nr telefonu. Wtedy będzie łatwiej i mi i Wam – czasami wymiana 2-3 zdań jest dużo szybsza i łatwiejsza niż pisanie maili, przy okazji rozmowy czasami wychodzą dodatkowe kwestie. Podając kontakt do siebie, zawsze możecie napisać, w jakich godzinach mogę oddzwonić.

Jeżeli mój blog lub kontakt bezpośredni ze mną, pomogły Wam w świadomym podjęciu decyzji o wyborze kredytu lub doradcy kredytowego jest mi bardzo miło z tego powodu. Będzie mi jeszcze bardziej miło, jeżeli polubicie mój profil na FB: