Strona główna bezpieczny kredyt 2% Bezpieczny Kredyt 2% a wkład własny – video

Bezpieczny Kredyt 2% a wkład własny – video

by Robert Wasilewski
2 komentarze

Jak w prosty sposób wyliczyć wkład własny przy kredycie 2%?

Czy bez wkładu własnego można uzyskać bezpieczny kredyt 2%?

Jakie są inne koszty przy transakcji i kredycie?

O tym wszystkim dowiecie się w krótkim filmie

To pierwszy mój filmik, bądźcie wyrozumiali 🙂 Fajerwerków rodem ze Star Wars nie ma :). Chciałem w prosty sposób pokazać Wam, jak łatwo pewne rzeczy możecie sobie policzyć. Dzięki temu sami będziecie mogli skalkulować swoje możliwości, jeżeli planujecie kupić mieszkanie i skorzystać z kredytu z dopłatami w ramach programu Bezpieczny kredyt 2%.

Oceń ten post

Podobne wpisy

2 komentarze

Adrian 20.10.2023 - 07:43

Od kilku lat czytam Twojego bloga i brakowało materiałów video. Bardzo merytoryczne teksty, które może zrozumieć przeciętny człowiek. To na pewno nie jest łatwe do pisania, żeby zwykła osoba mogła zrozumieć.
Dużo wiedzy otrzymałem z twojego bloga i podzielę się tez moją (zawodowo zajmuję się marketingiem video). Wielkie dzięki za szybką odpowiedź na maila i wiele cennych uwag (pisałem w sprawie mojego kredytu jakieś 2 lata temu). Postanowiłem podzielić się swoją wiedzą.

Treść filmu też jest łatwa w odbiorze i wszystko można zrozumieć, jak z Twoich wpisów. Realizacja tego typu filmów, gdzie jest dużo cyfr/liczb nie jest łatwa. Plus za dynamiczne tło, nieruchome obrazy w tle byłyby nudne. Sugerowałbym trochę szybsze tempo mówienia, trochę… Zauważyłem pauzy ok. 2 sekund – to dziś za długo 🙂 skróciłbym je. Cały film mógłby być krótszy o jakieś 15-20 s. i byłoby świetnie. 15-20 sekund szczególnie dla młodszych internautów to wieczność 😀
Piszesz, że „nie ma fajerwerków rodem ze Star Wars”, wiem, że to żart. Od tego typu filmów nie oczekuję fajerwerków, inni chyba też nie. Jeżeli ktoś chce oglądać efekty specjalne to niech idzie sobie do kina. Jak ktoś szuka przydatnej wiedzy podanej w łatwy sposób to ten film spełnia oczekiwania.
Powodzenia w następnych realizacjach i wielkie dzięki za pomoc!

Odpowiedz
Robert Wasilewski 20.10.2023 - 10:48

Witaj Adrianie,
Bardzo dziękuję za cenne uwagi. Faktycznie długo zwlekałem z dodawaniem video, ale sam ostatnio łapię się na tym, że wolę coś obejrzeć niż przeczytać, jak szukam jakiś opinii i potrzebuję zdobyć wiedzę 🙂 Zamierzam poszerzyć bloga o treści video – pierwszy krok już zrobiłem 🙂
Pozdrawiam i również życzę powodzenia.

Odpowiedz

Pozostaw komentarz